hale stalowe
» OFERTA 
- POLIWĘGLAN
- HALE ZET
- HALE RAMOWE I KRATOWNICE
- PŁYTY WARSTWOWE
- RYNNY STALOWE RAIKO
- MONTAŻ
- PROJEKTY
- DLA DEKARZY
» ENGLISH VERSION 
» SLOVENSKA VERZIA 
» CESKA VERZIA 
» MAGYAR VERZIO 


 
O FIRMIE

Witamy na stronie internetowej "INTER-TRADE" !!!

Nasza firma powstała 01 grudnia 2005 roku w celu prowadzenia badań marketingowych i rynkowych na zlecenie Klientów poszukujących nowych rynków zagranicznych dla sprzedaży produktów z branży budowlanej i przemysłowej. Początkowo prowadziliśmy działalność konsultingową polegającą na kojarzeniu interesów handlowych swoich Partnerów (Zleceniodawców) w kraju, jak i zagranicą - jednym słowem pośredniczyliśmy w podpisywaniu umów handlowych.
Misją naszej firmy było dążenie do utrzymania długofalowej współpracy pomiędzy skojarzonymi firmami. Często występowaliśmy w roli promotora nowych rozwiązań techicznych na rynkach będących w kręgu zainteresowania współpracujących z nią partnerów handlowych.
W miarę upływu czasu zaczęliśmy zajmować się "czysto" handlową działalnością stając się w ten sposób dostawcą materiałów i technologii budowlanych głównie polskich producentów poza granice kraju.
W niedługim czasie firma wyspecjalizowała się w kompleksowych dostawach obiektów przemysłowych (hale przemysłowe, lekkie obudowy obiektów) na rynek krajowy, a także słowacki i czeski.
Na dzień dzisiejszy możemy poszczycić się kilkoma zrealizowanymi obiektami - w ten sposób zyskując przychylność naszych obecnych i przyszłych klientów.
Firma w ramach swojej działalności zajmuje się także koordynacją realizacji przedsięwzięć budowlanych (dostawą kompletnych systemów budowlanych inwestorowi, organizacją placu budowy i nadzorem nad przebiegiem inwestycji).

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY!!!

Adam Gębuś
właściciel

 

Zobacz realizacje tekst za..

Zobacz realizacje tekst zajawka tekst zajawka tekst zajawka tekst zajawka tekst zajawka tekst zajawka tekst zajawka tekst zajawka tekst zajawka tekst zajawka tekst zajawka tekst zajawka tekst zajawka tekst zajawka tekst zajawka tekst zajawka tekst zajawka tekst zajawka

..zobacz więcej   

Hale Z hale z tekst hale z..

Hale Z hale z tekst hale z tekst hale z tekst hale z tekst hale z tekst hale z tekst hale z tekst hale z tekst hale z tekst hale z tekst hale z tekst hale z tekst hale z tekst hale z tekst hale z tekst hale z tekst hale z tekst hale z tekst hale z tekst hale z tekst hale z tekst hale z tekst hale z tekst

..zobacz więcej   licznik odwiedzin - 25737586        | mapa strony | © INTER TRADE 2011
Hale stalowe - projekty i realizacje, kamienie elewacyjne i dekoracyjne
budowa hal stalowych Rzeszów