hale stalowe
» OFERTA 
- POLIWĘGLAN
- HALE ZET
- HALE RAMOWE I KRATOWNICE
- PŁYTY WARSTWOWE
- RYNNY STALOWE RAIKO
- MONTAŻ
- PROJEKTY
- DLA DEKARZY
» ENGLISH VERSION 
» SLOVENSKA VERZIA 
» CESKA VERZIA 
» MAGYAR VERZIO 




 
 » OFERTA  » PŁYTY WARSTWOWE

Płyty warstwowe są dziś nieodzownym elementem obudowy obiektów halowych, które w porównaniu z tradycyjnymi technologiami budowy ścian i dachów stanowią dla nich alternatywę z punktu widzenia ekonomiki i czasu realizacji.
Niewielka waga i duża wytrzymałość płyt warstwowych przekładają się na mniejsze wydatki związane z realizacją całej inwestycji, a ich doskonałe właściwości izolacyjne pozwalają na utrzymanie niskich kosztów eksploatacji obiektu.
Płyty warstwowe zapewniają estetyczny wygląd realizowanych inwestycji dzięki szerokiej ofercie profilowań ich okładzin zewnętrznych, pozwalając tym samym na lepsze komponowanie się obiektu z otaczającą architekturą.

W naszej ofercie posiadamy następujące rodzaje płyt warstwowych:

- płyty z rdzeniem styropianowym,
- płyty z rdzeniem poliuretanowym (PUR),
- płyty z rdzeniem z wełny mineralnej.

Płyty warstwowe dostarczamy "na wymiar", tzn. wg projektów obudów otrzymanych przez naszych Klientów, bądź jako element składowy oferowanej przez nas kompletnej hali.

 

Zobacz realizacje tekst za..

Zobacz realizacje tekst zajawka tekst zajawka tekst zajawka tekst zajawka tekst zajawka tekst zajawka tekst zajawka tekst zajawka tekst zajawka tekst zajawka tekst zajawka tekst zajawka tekst zajawka tekst zajawka tekst zajawka tekst zajawka tekst zajawka tekst zajawka

..zobacz więcej   

Hale Z hale z tekst hale z..

Hale Z hale z tekst hale z tekst hale z tekst hale z tekst hale z tekst hale z tekst hale z tekst hale z tekst hale z tekst hale z tekst hale z tekst hale z tekst hale z tekst hale z tekst hale z tekst hale z tekst hale z tekst hale z tekst hale z tekst hale z tekst hale z tekst hale z tekst hale z tekst

..zobacz więcej   



licznik odwiedzin - 25737613        | mapa strony | © INTER TRADE 2011
Hale stalowe - projekty i realizacje, kamienie elewacyjne i dekoracyjne
budowa hal stalowych Rzeszów